O ROZE AVENUE

jesteśmy czymś więcej niż różową butelką
O nas

Mamy prosty cel
W krajach nordyckich wierzymy, że w dzisiejszych czasach wszyscy mamy różne preferencje dotyczące produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów. Ale jakie są właściwie najważniejsze korzyści płynące z produktu? ROZE AVENUE przyjrzało się tym oczekiwaniom i stworzyło zupełnie nową koncepcję niezbędnego elementu piękna. Koncepcję, która powstała pod wpływem i przy współpracy grupy oddanych stylistów fryzur i miłośników piękna z całego świata

suchy szampon roze avenue
szampon i odżywyka Roze Avenue - glamorous volumizing shampoo i conditioner ustawione obok siebie na szklanej półce
Jesteśmy czymś więcej niż tylko różową butelką

Wszystkie nasze produkty oparte są na czystych i skutecznych formułach. Omielamy trudności i szaleństwo. Zamiast tego, tworzymy łatwe w użyciu produkty do pielęgnacji piękna, które naprawdę działają. Dążymy do zrównoważonego piękna, społecznej odpowiedzialności i dostępnej luksusu.

ROZE AVENUE dąży do stworzenia świata, w którym 100% produktów do pielęgnacji jest wegańskich i nie testowanych na zwierzętach. Nasze produkty nie zawierają SLS ani parabenów. Ponieważ jesteśmy czymś więcej niż tylko różową butelką.

Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do doskonałej rutyny pielęgnacji włosów dzięki naszej gamie produktów, które wykonają trudną pracę za Ciebie. W jednej chwili zrozumiesz, że ROZE AVENUE jest stworzone specjalnie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.

Nasze bestsellery